Karrier

Jelentkezz nyitott pozíciónkra és érjünk el együtt sikereket!

Gépkezelő

1 műszakos GÉPKEZELŐ álláslehetőség az Isoflex Kft. -nél!

Munkavégzés helye: Székesfehérvár, Fejér vármegye

Munkaidő: H-P: 6:00-14:30

Feladatok:

  • 2 tengelyes CNC vágógépek kezelése, programok bevitele, optimalizálása.
  • A termelési terv megfelelő betartása.
  • A termelési követelményeknek való megfelelés.
  • A gyártási folyamatok nyomon követése, fellépés minőségi és mennyiségi eltérések esetén.
  • A termelési dokumentációk megfelelő vezetése.
  • Az üzemi rend és tisztaság fenntartása.

Elvárások

  • Középfokú végzettség
  • 3 év automata vagy félautomata gép kezelésében szerzett tapasztalat

Előnyt jelent

  • CNC gép kezelésében szerzett tapasztalat

Juttatások:

Versenyképes fizetés

Bejárás támogatás 30 ft/km vagy bérlet 100%-a

Éves prémium a cég üzleti eredménye alapján

Amennyiben felkeltettük érdeklődésed álláspályázatunkkal, juttasd el részünkre önéletrajzod, az alábbi űrlap kitöltésével

Jelentkezési űrlap

Több is beírható.
Bruttó, havi bérigény, teljes munkaidőben
Ha nincs még tapasztalatod, kérlek írj be 0-át!
Click or drag a file to this area to upload.